S P E L P L A N  -  2 0 2 2


J A N U A R I


F E B R U A R I

26 februari - Huskvarna, Folkets Park (19:00 - 23:00)


M A R S

4 mars - Östersund, Furuparken (21.00-01.00)

6 mars - Skultuna, Lagår´n (17:00-21:00)

27 mars - Gävle, Estraden (18:00-22:00)


A P R I L

1 april - Ersboda, Folkets Hus (21.00-01.00)

2 april - Skelleftehamn, Folkets Hus

9 april - Växjö, Jivers Dancing Club (20:00-24:00)

15 april - Vårgårda, Tångahallen (20:00-01:00)

17 april - Örebro, Brunnsparken (20:00-01:00)

27 april - Säter, Säterdalens Folkets Hus (19:00-23:00)

29 april - Gävle, Privatfest

30 april - Skelleftehamn - Folkets Hus


M A J

6 maj - Stockholm, Gröna Lund (18:00-21:45)

7 maj - Hudiksvall, Folkets Hus (21:00-01:00)

21 maj - Torsåker, Tors Loge (21:00-01:00)

28 maj - Svärdsjö, Mannes Loge (21:00-01:00)


J U N I

5 juni - Örebro, Brunnsparken (20:00-01:00)

10 juni - Gräsmyr, Gräsmyr Loge (21:00-01:00)

11 juni - Bredsele, Bredsele Park (21:00-01:00)

19 juni - Vadstena, Folkets Park (18:00-22:00)


J U L I

2 juli - Lundegård, Dansveckan (21.30-01.30)

9 juli - Norrsundet, Bergmans Brygga

10 juli - Tyllsnäs, Tyllsnäs Udde (18:00-22:00)

12 juli - Järvsö, Åsliden Nor (20:00-24:00)

13 juli - Gräsmyr, Gräsmyr Loge (21:00-01:00)

14 juli - Östanå, Ånäsparken (20:00-24:00)

20 juli - Malung, Dansveckan (20:00-01:00)

22 juli - Kalmar, Skälby Loge (20:00-24:00)

26 juli - Skultuna, Lagår´n (19:00-24:00)

27 juli - Bollstabruk, Ärstaparken (20:00-24:00)

29 juli - Stockholm, Galejan (20:00-24:00)


A U G U S T I

2 augusti - Örebro, Brunnsparken (19:00-23:00)

augusti - Skultuna - (19:00-24:00)

11 augusti - Falun, Lilltorpet (19:00-23:00)

12 augustiSandviken, Sandvikens Festplats (21:00-01:00)

13 augustiLångsele, Hanssons Loge (20:00-01:00)

18 augusti - Forsbacka, Laduholmen (19:00-23:00)

23 augusti - Järvsö, Åsliden Nor (20:00-24:00)

25 augustiTumba, Hågelbyparken (19:00-23:00)

26 augustiStockholm, Silja Galaxy

27 augusti- Stockholm, Silja Galaxy


S E P T E M B E R

15 september - Säter , Säterdalens Folkets Hus (19.00-23.00)

17 september - Växjö, Jivers Dancing Club (20:00-24:00)

23 september - Ersboda, Folkets Hus (20.00-24.00)

24 september - Sala, Folkets Park (20:00-24:00)

25 september - Karlskoga, Danshallen (16:00-20:00)

30 september - Skultuna, Oscars loge (19:00-24:00)


O K T O B E R 

7 oktober - Kungälv, Kvarnkullen (20:00-24:00)

8 oktober - Örebro, Brunnsparken (20:00-01:00)

9 oktober - Ljungsbro, Folkets Park (18.00-22.00)

15 oktober - Stockholm, Mälarsalen (20:00-24:00)


N O V E M B E R

4 november - Umeå, Ersboda Folkets Hus (20:00-24:00)

5 november - Folkets Park, Skellefteå  (20:00-24:00)

13 november - Tullinge, Ebbas Dansklubb (17:00-21:00)

27 november - Skultuna, Lagår´n (17:00-21:00)


D E C E M B E R

10 december - Skelleftehamn, Folkets Hus

30 december - Nornan, Stugun (21:00 - 01:00)